Popüler Oyunlar

GörselOyun AdıOyun Hakkında
Eski Sevgiliden İntikam OyunEski sevgilinden intikam almanın tam zamanı! Bu oyun terapiden daha ucuz ve daha komik.
Matematik Testi OyunSorulan matematik sorularına doğru ve en hızlı cevabı verin oyunu kazanın. Matematik Testi oyunu.
Sevimli Kayakçılar OyunOyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra karların üzerinde arkadaşımızla birlikte kıyasıya bir yarışa başlıyoruz
Küçük Kız Evde OyunKüçük Kız'ın ev hayatını, etrafı dolaşarak neler yapabiliceğinizi keşfedin.
Social Empires Oyunİmparatorluğunuzu tehdit eden düşmanlara karşı savunmanızı yapamaya çalışacağınız Social Empires oyunu. Askerleriniz şavaşa başlamak için hazı bekliyor. Düşmalara meydan okuyarak zafer kazanmanın tam zamanı.
Cezalı OyunYaramazlıkta iyisiniz. Ama sizinkiler bu durumdan pek memnun değil. Peki ne yapıyorlar? Size ceza veriyorlar. Ama hiçbir parmaklık sizi tutamaz. Kaçın ve tekrar yaramazlık yapmaya başlayın. Hiçbirşey imkansız değildir, çünkü siz cezalısınız!
İngilizce Cümle Oluşturma Oyunİngilizce kelime hazinemizi ve dil bilgimizi geliştirmek için sizlere sunduğumuz güzel bir oyun. Oyunda harfleri kullanarak anlamlı cümleler oluşturmanız gerekiyor.
Domuzcuk OyunKız arkadaşı kaçırılan Küçük Domuzcuk kız arkadaşının peşine düşer. Ona yardım etmelisiniz!
Fitz OyunAynı şekilleri yanyana getir, paunları topla.
Sessiz Harekat OyunGizli bir görev aldın. Amacın düşmanlara gözükmeden onları sessizce yok etmek. Eğer gözükürsen hızla sana saldıracaklar, dikkatli ol. Sessiz saldırı oyununda acele etmemek çok önemli...
İbrahim Tatlises Oyunu Oyunİmparator İbrahim Tatlıses'in resminin parçalarını birleştirerek yapbozu tamamla.
Seksi Hemşire OyunHemşireyi daha çekici ve sexy hale getirmek için en güzel kıyafetleri ve aksesuarları kullanarak giydirmeye çalışın.
2 Dünya Savaşı OyunAlman veya İngiliz ordusu seçerek Avrupanın siperlerini ele geçirebileceğiniz Dünya Savaşlarıı strateji oyunu.
Zor Solitaire OyunBilindik solitaire ile aynıdır. "As" dan başlayıp sonuna kadar dizmeniz gerekli.
Seksi Fotoğraflar OyunEn seksi fotoğrafları sen çek. Yeterli Puanı al. Bir sonraki level'e geç.