Popüler Oyunlar

GörselOyun AdıOyun Hakkında
Social Empires Oyunİmparatorluğunuzu tehdit eden düşmanlara karşı savunmanızı yapamaya çalışacağınız Social Empires oyunu. Askerleriniz şavaşa başlamak için hazı bekliyor. Düşmalara meydan okuyarak zafer kazanmanın tam zamanı.
Zor Solitaire OyunBilindik solitaire ile aynıdır. "As" dan başlayıp sonuna kadar dizmeniz gerekli.
Zombi Adam OyunBu oyun tam anlamıyla bir yaşam mücadelesi oyunu. Hem zombi, hem insan olarak oynayabiliyorsun. Karanlık şehrin sokaklarında koştur ve ölmemeye çalış.
Azrail OyunAzrail'in öldürmesi gerekiyor. O ölümün habercisi. Onları öldür ruhları topla.
Domuzcuk OyunKız arkadaşı kaçırılan Küçük Domuzcuk kız arkadaşının peşine düşer. Ona yardım etmelisiniz!
Tek Kişilik İskambil Oyunu OyunKlasik iskambil oyunu Tek Kişilik İskambil Oyunu oyunu.
Beyaz Tavşanı Kurtar OyunAnnika' nın beyaz küçük tavşanı, siyah kartal tarafından kaçırıldı. Onu kurtarmak senin görevin. Haydi başla.
Cezalı OyunYaramazlıkta iyisiniz. Ama sizinkiler bu durumdan pek memnun değil. Peki ne yapıyorlar? Size ceza veriyorlar. Ama hiçbir parmaklık sizi tutamaz. Kaçın ve tekrar yaramazlık yapmaya başlayın. Hiçbirşey imkansız değildir, çünkü siz cezalısınız!
Seksi Hemşire OyunHemşireyi daha çekici ve sexy hale getirmek için en güzel kıyafetleri ve aksesuarları kullanarak giydirmeye çalışın.
Kızı Gıdıklayın OyunGıdıklamayı sever misiniz? Oyun yüklenince 'mouse' ile kontrol edilen tüy ile kızı gıdıklıyacaksınız. Kızın herhangi bir yerine fareyi götürün ve sol tuşa basın. Basılı tutmaya devam edersiniz elinizdeki tüyü sallamış olursunuz. Kız huylanır ve gıdıklanmış olur.
Bongo OyunZuma tarzı eglenceli bir oyun.
Seksi Göz Doktoru OyunSeksi göz doktorunu istediğin gibi giydir.
Eski Sevgiliden İntikam OyunEski sevgilinden intikam almanın tam zamanı! Bu oyun terapiden daha ucuz ve daha komik.
2 Dünya Savaşı OyunAlman veya İngiliz ordusu seçerek Avrupanın siperlerini ele geçirebileceğiniz Dünya Savaşlarıı strateji oyunu.
Çarkıfelek Oyunİngilizcene güveniyorsan eğlenceli bir çarkıfelek oyunu!